Get free shipping by subscribing to our newsletter!

„Marketing internetowy
w edukacji”

Jak zarabiać więcej na korepetycjach

Skuteczne i sprawdzone formy promocji dla branży edukacyjnej

Marketing internetowy w edukacji

Zawartość książki

Czym jest marketing internetowy?
Co rozumieć pod tym pojęciem i jak to ugryźć.
0 0
Twoja strona internetowa
Sprawdź, jak stworzyć i zoptymalizować swoją stronę www w kilku prostych krokach.
0 0
Content marketing
Tworzenie treści, które sprzedają i przyciągają.
0 0
Działania w social mediach
Facebook i YouTube bez tajemnic.
0 0
Kampanie reklamowe
Google Ads Nie taki Google straszny, jak go malują.
0 0
Pozycjonowanie strony w Google
Twoja strona widoczna w wynikach wyszukiwania.
0 0
Kampanie bannerowe
Reklama graficzna, która dociera wprost do Twojego klienta.
0 0
Kampanie e-mail marketingowe
Buduj swoją markę osobistą profesjonalną komunikacją z klientem.
0 0
Tworzenie grafik reklamowych
Zasady tworzenia profesjonalnej oprawy graficznej Twojej firmy.
0 0

Galeria książki

Opinie czytelników

5/5
Ten e-book jest jak dobra książka kucharska. Podano tu wszystkie składniki, opisano dokładnie proces przygotowania, mieszania i pieczenia, aby na końcu każdy otrzymał doskonały produkt. W tym przypadku będzie nim większa liczba klientów, ale również wiara we własne siły i możliwości.(czytaj całość...)
Ewa
Korepetytorka matematyki z Olsztyna
5/5
Autorzy nie tylko wskazują konkretne rozwiązania dla firmy, ale rozbudzają wyobraźnię czytelnika, dzięki czemu ma on ochotę natychmiast zabrać się do realizacji promocji swoich usług. Tytuł traktuje o branży edukacyjnej, jednak treść jest na tyle uniwersalna, że trafia w każdą gałąź biznesową. (czytaj całość...)
5/5
Jeśli zadajesz sobie pytanie: „Jak dotrzeć z produktem do klienta?”, to w tym e-booku znajdziesz kompleksową mapę drogową po cyfrowym świecie. [...] Gratuluję całemu zespołowi tak syntetycznego opracowania i przekazania treści w sposób atrakcyjny i dostępny. Z wielką radością polecam! (czytaj całość...)

O autorach

Książka „Marketing internetowy w edukacji. Jak zarabiać więcej na korepetycjach” to zbiór działań i wskazówek, przygotowany przez specjalistów ds. optymalizacji i pozycjonowania stron, e-mail marketingu, content marketingu i analityki, reklamy w social mediach oraz grafiki, pracujących w serwisie e-korepetycje.net.

Zespół specjalistów od marketingu, pozycjonowania i promocji marki, którzy dzielą się swoim doświadczeniem. Prywatnie zupełnie różni, zawodowo łączy ich pasja do ciągłego doskonalenia się i poszerzania swojej wiedzy. Wieloletnie doświadczenie każdego z nich oraz stała współpraca z branżą edukacyjną pozwoliły na wyłuskanie i opisanie najważniejszych, a jednocześnie najbardziej skutecznych działań promocyjnych, pomocnych w promowaniu i wzmacnianiu marki własnej. 

Poniżej znajdują się najważniejsze informacje o autorach książki:

Specjalistka SEO od 2006 r., prowadzi kursy z zakresu pozycjonowania stron na różnych poziomach, jest także partnerem w spółce prowadzącej narzędzia dla specjalistów od SEO i marketingu. W Infeo zarządza działem marketingowym i realizuje kampanie SEO oraz Google Ads firmowych projektów.

Prywatnie mama dwójki dzieci. W wolnych chwilach gra na pianinie, czyta książki z zakresu astronomii i uczy się języków obcych. 

Zawodowo starszy specjalista ds. marketingu w firmie Infeo. Na co dzień zajmuje się budowaniem strategii marketingowych produktów oraz reklamą w social media. Uwielbia tworzyć treści na bloga i do newsletterów, które są wartościowe dla odbiorcy, a jednocześnie potrafią sprzedawać. Prywatnie pasjonatka Nordic Walking i niepohamowana fanka kryminałów. Nie wyobraża sobie wieczoru bez dostępu do Legimi.

Zawodowo młodszy specjalista ds. marketingu w firmie Infeo. Z wykształcenia magister sztuki. W swojej pracy stara się łączyć te 2 dziedziny, będąc odpowiedzialna głównie za reklamy i sferę graficzną. Lubi zabawę słowem i to właśnie na nim w dużej mierze opierała swoje prace.

Przez kilka lat zajmował się marketingiem internetowym dla firm, w tym dla branży edukacyjnej. Specjalizował się w wizerunku firm w mediach społecznościowych, reklamie w tej przestrzeni oraz w kontakcie z odbiorcami. Obecnie zajmuje się rozwojem produktów internetowych. Kocha góry, ale uwielbia też zwiedzać stolice europejskie. Posiadacz dostępu do prawie wszystkich platform streamingowych, a co za tym idzie fan filmów i seriali.

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.